32 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Toptan Plakalık Model Takmatik

toptan plakalık
Plakalık toptan modelleri

Toptan Plakalık takmatik model plaka altlığı; Moblen hammaddesinden üretildiği için yalnız gövde kısmında esneklik ve kırılmaz özelliği vardır. ABS          hammaddesinden üretildiği için parlak ve şık durmaktadır. Ancak plakalik İmalatını yaparken en çok dikkat edilen hususlardan kırılmasına çok dikkat ediyoruz. Size en kalitesini en uygun fiyata vermeyi ilke haline getirdik. Plakalik Sipariş taleplerine göre genelde çıta rengi,yazı tipi ve yazı rengi gibi değişiklikler yapılabilir. Ancak plakalik siparişleriniz de minimum 500 adet üretim yapılmaktadır.

TÜRKİYE’NİN HER YERİNE KARGO İMKANI İLE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ.

plaka altlığı

Oto dekor plaka aksesuar çeşitleri ile araç plakanızı daha şık ve daha kişisel hale getirebilirsiniz. Hatta yerli ve yabancı araçlara uyumlu olacak şekilde; farklı tasarımlarla üretilen araç plakalarından, daha lüks ve farklı desenlere sahip plaka aksesuarlarına kadar birçok farklı tasarımda bu parçalar üretilmektedir. Daha fark edilir ve daha özel aksesuarlarla aracın görünürlüğünü arttırmak için daha canlı, ışıklı ya da farklı tasarımlarla plaka aksesuarları kullanabilirsiniz. Her zevke uyacak zengin çeşitlilikte plaka aksesuarları arasından sizin için en uygununu bulabilirsiniz.

Plakalık Fiyatları

Desen ve tasarım farklılığının yanı sıra bazı plaka aksesuarları dayanıklı plastikten imal edilir, bazı aksesuarlar ise nikelaj maddelerle imal edilir. Bu parçalar kararmaya ve solmaya karşı dayanıklıdır. Plakanızın şıklığı ve tasarımı için sportif görünüme sahip olan ya da daha klasik ve sade aksesuarları tercih edebilirsiniz. Ancak ürün kalitesini kesinlikle göz ardı etmemeniz gerekecektir. Toptan Plakalik  modellerimiz genellikle takmatik, sürgülü ve menteşeli olmak üzere toplam 3 ayrı modellerimiz bulunmaktadır. Lütfen İletişim İçin Bizi Arayınız. 

Toptan Plakalık oto kokusu ruhsat kabı

Takmatik Plakalıklar

Araba Plakalık

Takmatik Plakalıklar

Araba Plakalık

Takmatik Plakalıklar

Araç Plakalığı

Takmatik Plakalıklar

Araç Plakalık

Menteşeli Plakalıklar

Baskılı Plakalık

Toptan Plakalık

Firma Plakalık

hemen arayın