Toptan Plakalık Fiyatları

Toptan plakalık

Toptan Plakalık Fiyatları genel olarak oto galeri, oto servis ve büyük oto plazaların kullanmış olduğu zaruri bir ürün olduğu kadar da promosyon olarak ta kullanılmaktadır. Oto plakalık aslında oto yedek parça olduğundan olmazsa olmazlardandır. Araç plakasını tutması ve koruması anlamında önemli bir parça olduğunu gösterir. Günümüzde plaka altlıkları (plakalık) firmaların önemli derecede reklam ve promosyon aracı olmuştur.

toptan plakalik fiyatlari 2

Galeri Plakalık

Plakalıklar 2 parça halin de olurlar bu parçalar kasa (gövde) ve çıta şeklin olur. İlk olarak kasayı araca vida ile montajı yapılır plaka kasanın içine oturtulur ve sonrasında çıta kasaya sabitlenerek takılır. İşte bu çıta dediğimiz parça bir yandan da firmaların reklam alanı olur. Firmalar çıta kısımlarına kendi firma isimlerini, telefon numaralarını ve var ise logo gibi baskılarını yaptırırlar. Böylelikle hem zaruri dediğimiz ihtiyaçlarını karşılarken hem de reklamlarını yaparlar.

toptanplakalik.com Firması olarak ürün kalitesine önem vermekle beraber fiyat uygunluğu ve referanslarımızla beraber müşteri memnuniyetini bilen ayrıca sektörel anlamda teknolojiyi de takip eden bir firma olduğumuza inanıyoruz. Plakalık siparişlerinizi bize güvenle verebilir ayrıca referans isteyebilirsiniz. Plakalık Siparişleri 500 adet ve 1000 adet olarak verebilirsiniz.

Toptan Plakalık Fiyatları

Özellikle işlevsel faydalarından ötürü plakalıklar, otomobil kullanıcılarına bir takım avantajlar sağlıyor. Plakaların ömürlerini ciddi şekilde uzatıyor. Yıpranmalara ve dış etkilere karşı kalkan görevi üstleniyor. Ayrıca sürücünün sürüş keyfini artırıyor. Otomobile estetik artı bir değer katıyor.
Sürücüye sağladığı faydalar düşünüldüğünde plakalık fiyatları, kullanıcı dostu fiyatlar olarak göze çarpıyor. Beklenen faydaları fazlası ile karşılayan, plakanın ömrünü hayli uzatan plakalık, sürücünün istediği fiyat fayda dengesini mükemmel şekilde sağlıyor. Kaliteli bir plakalık sürücünün ödediği maddi bedeli fazlası ile karşılayarak otomobil sahibini hoşnut ediyor.
Dayanıklı materyallerden üretimi yapılan plakalıkların kaliteleri oranında sağladıkları fayda da artıyor. Plakanın şık bir görünümle kullanım ömrü daha fazla uzuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Scan the code
Toptan Plakalık ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARAYIN